خوش آمدید؛ اگر تاکنون وارد نشده اید از باکس روبرو استفاده کنید:

محـــصول ویـــژه ایـن هفته

تصویر محصول

فیجت اسپینر ابزاری برای سرگرمی و رفع استرس می باشد که می تواند مدت ها شما را سرگرم کند و باعث آرامش روانی و تخلیه ی عصبی شود.

خرید پستی توضیحات محصول
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

دانلود بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain برای PS3

464

Metal Gear Solid V The Phantom Pain یک بازی محبوب در سبک مخفی کاری می باشد که توسط شرکت Konami هر ساله برای کنسول ها و رایانه ی شخصی منتشر می شود. Metal Gear Solid V The Phantom Pain آخرین ساخته ی استاد Hideo Kojima می باشد که توسط موتور قدرتمند Fox Engine طراحی و توسعه داده شده است. تفاوت اصلی این بازی با نسخه ی های قبل Open World بودن این بازی می باشد که می توانید حتی پس از به اتمام رساندن بازی مدت ها سرگرم شوید. داستان بازی در مورد بازگشت Snake با قدرت بیشتر می باشد ، Snake یک جنگجوی شجاع می باشد که برای رسیدن به اهدافش موانع زیادی را پشت سر گذاشته است و رنج و سختی فراوانی را به جان خریده و تا زمانی که لازم باشد طریق جنگ را در پی میگیرد ، حتی اگر سر انجامش مرگ باشد. داستان این بازی پس از گذشت ۹ سال از Ground Zeroes می باشد. اگر بازی Ground Zeroes را به اتمام رسانده باشید دیدید که هلیکوپتری که Snake در آن بود سقوط میکند و همین اتفاق باعث می شود که او به کما برود. حال پس از گذشت ۹ سال Snake از کما خارج شده است و متوجه می شود که عزیزان خود را از دست داده است و به همین دلیل آماده برای انتقامی خونین می شود. این بازی محبوب حدود ۱۰۰ ساعت گیم پلی دارد و محیط آن نسبت به نسخه ی قبل حدود ۲۰۰ برابر بزرگتر شده است.

دانلود بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain برای PS3

Metal Gear Solid V The Phantom Pain یک بازی محبوب در سبک مخفی کاری می باشد که توسط شرکت Konami هر ساله برای کنسول ها و رایانه ی شخصی منتشر می شود. Metal Gear Solid V The Phantom Pain آخرین ساخته ی استاد Hideo Kojima می باشد که توسط موتور قدرتمند Fox Engine طراحی و توسعه داده شده است. تفاوت اصلی این بازی با نسخه ی های قبل Open World بودن این بازی می باشد که می توانید حتی پس از به اتمام رساندن بازی مدت ها سرگرم شوید. داستان بازی در مورد بازگشت Snake با قدرت بیشتر می باشد ، Snake یک جنگجو می باشد که برای رسیدن به اهدافش موانع زیادی را پشت سر گذاشته است و رنج و سختی فراوانی را به جان خریده و تا زمانی که لازم باشد طریق جنگ را در پی میگیرد ، حتی اگر سر انجامش مرگ باشد. داستان این بازی پس از گذشت ۹ سال از Ground Zeroes می باشد. اگر بازی Ground Zeroes را به اتمام رسانده باشید دیدید که هلیکوپتری که Snake داخلش بود سقوط میکنند و همین اتفاق باعث می شود که او به کما برود. حال پس از گذشت ۹ سال Snake از کما خارج شده است و متوجه می شود که عزیزان خود را از دست داده است و به همین دلیل آماده برای انتقامی خونین می شود. این بازی محبوب حدود ۱۰۰ ساعت گیم پلی دارد و محیط آن نسبت به نسخه ی قبل حدود ۲۰۰ برابر بزرگتر شده است.

دانلود بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain برای PS3

لینک های دانلود به دستور کمیته ی فیلترینگ حذف شدند.

مشخصات
x
اشتراک گذاری مطلب در:
دسته بندی : نرم افزار

نکاتی که قبل از ارسال نظر باید بدانید
  • رمز تمامی فایل ها "www.downloadche.com" (با حروف کوچک) می باشد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شود.
  • نظرات خود را تنها برای مطلب بالا ارسال کنید.